Doznania smakowe wywołane przez znakomicie skomponowane potrawy z pewnością można porównać do odbycia wyjątkowej podróży. W jedną z nich pragnie zabrać swoich Gości Magda Gessler, niekwestionowany autorytet kulinarny oraz charyzmatyczna osobowość, która przeniesie Państwa z warszawskiego Rynku Starego Miasta do czasów przypadających na okres XVIII i XIX wieku, smakujących bogatym zbiorem najznakomitszych win oraz smaków i aromatów, które bez wątpienia będą w stanie rozbudzić zmysły i na długo zapaść w pamięć.

Restauracja U Fukiera mieści się w bardzo klimatycznym miejscu na warszawskiej Starówce. Kamienica, w której się znajduje, stanowiła przez kilkoma wiekami jeden z najbogatszych zbiorów wybornych win, których głęboki smak oraz bogaty aromat wciąż jest wyczuwalny w powietrzu. Prawdziwy smak tradycji zamknięty jest nie tylko w serwowanych trunkach oraz przygotowywanych daniach, ale także wystroju wnętrza. Wszystkie te elementy tworzą ze sobą harmonijną całość i składają się na niezwykłe doznania, które czekają na Gości restauracji.

Warszawa to miasto wielkich potrzeb, ale równie wielkich możliwości, jakie dają restauracje na Starym Mieście. Jednak Goście spragnieni są czegoś więcej, niż doznania wyłącznie smakowe. Restauracja Magdy Gessler pozwala odbyć wyjątkową podróż do osiemnasto- i dziewiętnastowiecznej Warszawy, która zachwyci każdego. Przebywanie w tym miejscu bywa również porównywane do uczestniczenia w sztuce, w której głównymi aktorami codziennych spektakli są Goście. Jak pachnie i smakuje prawdziwa Polska, z całą swoją historią, którą mieli okazję poznać poprzez doznania smakowe i estetyczne takie postaci, jak księżniczka Anna Mountbatten-Windsor, Felipe González, Roman Polański, Claudia Schiffer czy Naomi Campbell? Tradycyjne polskie smaki zamknięte zostały w starannie przygotowanych potrawach, których tajemnica tkwi w doskonale dobranych, najwyższej jakości składnikach. Główną rolę odgrywają tam śledź, łosoś, cielęcina czy krewetki. Menu obfituje również w ciekawie skomponowane potrawy bezmięsne, opierające się na ziemniakach, a także jarzynach.

Restauracje na Starym Mieście codziennie goszczą zarówno mieszkańców, jak i turystów spragnionych nowych doznań.

Restauracja z patio „U Fukiera” zachwyca różnorodnością smaków, ale także pięknie urządzonymi wnętrzami, w których także została zamknięta historia tego wyjątkowego miejsca. Wszystkie osoby, które pragną być częścią aromatycznego spektaklu poruszającego historię Polski i tradycję jej mieszkańców, zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu.